فیلم پدر استو

Father Stu 2022
6.5/10
17+ مناسب برای سن بالای 17 سال

داستان فیلم پدر استو

فیلم پدر روحانی استو 2022 ، داستان زندگی استوارت لانگ را روایت می کند؛ بوکسوری که هم اکنون کشیش شده و در طول مسیر تغییرش در شیوه زندگی از فساد به رستگاری، الهام بخش افراد بی شماری می شود.

درباره فیلم پدر استو

«پدر فاستو»؛ تولدی دوباره برای یک بوکسور

فیلم «پدر استو» با عنوان اصلی «Father Stu» درامی است درباره ی زندگی بوکسوری که تصمیم می گیرد دست کش هایش را آویزان کند و ردای کشیشی به تن کند.

بازیگرانی همچون «مارک والبرگ»، «مل گیبسون» و «جکی ویویر» در فیلم «پدر فاستو» ایفای نقش می کنند. این فیلم محصول سال 2022 است و «روزالید راس» نویسنده و کارگردان این اثر محسوب می شود.

این فیلم با بودجه ی اندک چهار میلیون دلار ساخته شد و در کمال تعجب توانست فروش خوبی داشته باشد و 21 میلیون دلار فروش داشته باشد.

بوکسوری که رستگار شد

داستان فیلم «پدر استو» درباره ی فردی است که از کودکی در رنج و عذاب بوده است. او پسر فردی الکلی است و زندگی اش را با تلاش فردی خودش ساخته است. مرگ برادر در کودکی، خاطره ای است که آزارش می دهد.

او که بوکسوری آماتور است، پس از جراحت تصمیم می گیرد این حرفه را ترک کند و روانه ی لس آنجلس می شود. در آنجا کارمند فروشگاهی می شود و با خانمی به نام «کارمن» آشنا می شود. «کارمن» کاتولیکی مقید است و هر یکشنبه به کلیسا می رود. استوارت برای بدست آوردن دل این زن به کلیسا می رود و پس تصادف با یک موتور سیکلت به این می اندیشد که آیا او می تواند زندگی دیگری را آغاز کند که در آن مسیر زندگی را به دیگران نشان دهد.

به رغم سنگ اندازی های کلیسا او این مسیر را در پیش می گیرد و تلاش می کند دیگران را تحت تاثیر قرار دهد تا مسیر زندگی خود را بیابند.

مارک والبرگ در نقش بوکسور و کشیش

«مارک والبرگ» از بازیگران پولساز هالیوود محسوب می شود و به طور متوسط هر سال چند فیلم از او اکران می شود. او که زندگی پر فراز و نشیبی را در کودکی از سر گذرانده است، اینک به مرد پولسازی تبدیل شده و ایفای نقش در فیلم «پدر استو» بی شباهت به زندگی خودش نیست.

«پدر استو» یکی از نقش های مهم زندگی «مارک والبرگ» محسوب می شود زیرا او شش سال تمام به دنبال ساخت این فیلم بود و دست آخر نیز خودش در این فیلم سرمایه گذاری کرد.

او برای ایفای این نقش نزدیک به 13 کیلوگرم وزن اضافه کرد و این افزایش وزن را در یک ماه بدست آورد. براین این منظور رژیم غذایی گوشت، تخم مرغ، برنج و روغن زیتون داشت.

«والبرگ» در مصاحبه ای عنوان کرده بود: این شخصیت باید برای مخاطب باورپذیر می شد و به همین دلیل تغییر شکل فیزیکی نکته ای مهم برای فیلم بود. «پدر استو» شخصیتی بود که پس از تصادف به یکباره دچار کاهش وزن می شود و در عوض ایمانی قوی پیدا می کند که موجب شگفتی مخاطب می شود. من تلاش کردم این اتفاق رخ دهد و مخاطب آن را به طور دقیق درک کند.

نکاتی درباره ی فیلم «پدر فاستو»

  • «پدر استو» اولین تجربه نویسندگی و کارگردانی «رزالید راس» محسوب می شود. این خانم همان فردی است که انتشار خبر رابطه اش در سال 2014 رابطه اش با مل گیبسون جنجالی به پا کرد.
  • بسیاری از شرکت های فیلم سازی از سرمایه گذاری در این فیلم اجتناب کردند و دست آخر «مارک والبرگ» وارد این ماجرا شد و بخشی از هزینه های ساخت این فیلم را بر عهده گرفت و البته بازیگر نقش اصلی فیلم شد. او در مصاحبه ای گفته بود که میلیون ها دلار خرج ساخت این فیلم کرده است.
  • این فیلمنامه بر اساس واقعیت به رشته ی تحریر درآمده است و از این نظر داستانی واقعی است.
  • این فیلم پس از اکران و موفقیت در فروش، عنوانش تغییر کرد و به «پدر استو: تولدی دوباره» تغییر نام داد.

«پدر فاستو» را چطور ببینیم؟

این درام تاثیربرانگیز را می توانید در رسانه کافه مدیا به طور رایگان و با بهترین کیفیت تماشا کنید. کافه مدیا به عنوان یک بستر VOD این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا سینمای خود را به خانه ببرید و فیلم های محبوبتان را تماشا کنید.

بازیگر
دیدگاه‌ها