فیلم گودزیلا علیه کینگ کونگ

Godzilla Vs. Kong 2021
6.3/10
13+ مناسب برای سن بالای 13 سال

داستان فیلم گودزیلا علیه کینگ کونگ

در پایان فیلم گودزیلا: پادشاه هیولاها شاهد آن بودیم که گودزیلا با شکست کینگ گیدورا به پادشاه هیولاها تبدیل شد و کنترل تمامی تایتان‌ها را بر عهده گرفت. فیلم (گودزیلا علیه کونگ) ممکن است شاهد یک نبرد حماسی باشیم که در آن تنها یک برنده داشته باشد. اگرچه تایتان‌های زیادی نام پادشاه (کینگ) را در اختیار دارند، اما ظاهرا در فیلم Godzilla vs Kong قرار است از بین گودزیلا و کونگ یک نفر این لقب را به‌عنوان پادشاه هیولاها دریافت کند. طبق این خلاصه داستان: زمانی‌که کونگ غول‌پیکر با گودزیلا متوقف نشدنی ملاقات می‌کند، حال تمام جهان می‌خواهند ببینند که کدام یک پادشاه هیولاها خواهند شد.

درباره فیلم گودزیلا علیه کینگ کونگ

معرفی فیلم گودزیلا علیه کینگ کونگ Godzilla vs. Kong 2021؛ تکرار جذاب گذشته!

فیلم گودزیلا علیه کینگ کونگ، نمونه بارز از یک ماجرای علمی تخیلی و ژانر موردعلاقه افرادی است که به‌دنبال یک رگه غیرواقعی محض در فیلم‌های سینمایی هستند. یک ‌بار دیگر برادران وارنر ثابت کردند که می‌توانند خلاقیت را واقعاً در چنین فیلم‌هایی به‌کار ببرند. کونگ مثل همیشه در جریان همان حس انسان ‌دوستانه‌ای که به یک کودک دارد سعی می‌کند نقش خوب فیلم را پیش ببرد. نمای انفجار، اتفاقات عجیب و پیچیده و صدالبته مهم‌تر از همه، جلوه‌های ویژه در این فیلم، نقش اول را ایفا می‌کند.

قالب و فرم کلی داستان دقیقاً مطابق چیزی که احتمالاً حدس می‌زنید، همان ژانر علمی تخیلی، اکشن و مهیج است. ظاهر فیلم عالی، درون آن بی‌نظیر و خلق این اثر می‌تواند شما را علاقه‌مند به این ژانر و قصه‌ها کند.

روایتی جذاب از داستان گودزیلا علیه کینگ کونگ Godzilla vs. Kong 2021

داستان فیلم مربوط به دوره‌ای است که هیولاها درست مثل انسان‌ها روی زمین زندگی می‌کنند. البته که این شرایط همیشه و حتی در فیلم‌ها نیز می‌تواند ترسناک باشد. به‌هرحال بشر بنا بر همان زیاده‌خواهی همیشگی خود، (البته در این یک مورد حق هم دارد) سعی می‌کند همه چیز را به نفع خودش تغییر دهد. فیلم هیولا علیه کونگ، رویارویی این دو رقیب با هم خواهد بود. آن‌ها برای این‌که قلمروی جهان را به‌چنگ آورند، به رقابتی سفت ‌و سخت می‌پردازند. این فیلم توسط آدام وینگارد، کارگردانی شده و به‌طورکلی و بر اساس نسخه‌ای که روی رسانه‌های بین‌المللی پخش می‌شود، حدود 122 دقیقه است. فیلمنامه آن نیز با همکاری پاتریک مک کی، جان دی پین و تی اس و همین‌طور تری روسیو ساخته شده است که در سال 2020 و در امریکا منتشر شد.

Godzilla vs. Kong 2021 میراث‌دار موفق!

الکساندر اسکارشگورد، میلی بابی براون، ایزا گونزالس و در نهایت ربکا هال، مهره‌های اصلی این فیلم هستند و شما جزئیات زیادی از کاراکترهای دیگر نمی‌بینید. آن‌ها برای چهارمین بار توانسته‌اند یک فیلم فوق‌العاده در این ژانر بسازند. جایی که واقعاً نقد کردن بر اساس ساخت و داستان به این سبک فیلم‌ها اشتباه محض است. ما ترجیح دادیم به یک موضوع کلیدی و نقطه عطف اشاره کنیم. آن‌ها واقعاً کیفیت سبک فیلم‌های هیولایی را یک ‌سر و گردن بالاتر برده‌اند. حداقل در این مورد، به تشویق و تحسین آن‌ها می‌پردازیم. علاوه‌بر توضیحات ذکر شده، می‌توان گفت که فیلم گودزیلا علیه کینگ کونگ واقعاً یک اثر قابل دفاع و شیک، به‌معنای واقعی کلمه است!

شخصیت منفی فیلم کینگ کونگ؛ نقطه عطف یا مبهم؟!

در نهایت یکی از متداول‌ترین ایراداتی که به این سری فیلم گرفته می‌شود این است که مشخص نیست دقیقاً کاراکتر منفی چه چیزی را دنبال می‌کند. شاید بتوان گفت که این به‌نوعی کلیشه به‌حساب می‌آید و بسیاری از کارگردان‌ها نیز از روی دست هم، این کار را انجام می‌دهند.

فیلم گودزیلا علیه کینگ کونگ قرار نیست که با کاراکترهای اصلی و ستاره‌های خود مردم را جذب کند. ما با دو موجود عظیم و عجیب روبرو هستیم که هیچ بویی از حس سینماتیک نبرده‌اند اما همین باعث شده که فیلم گودزیلا علیه کینگ ‌کونگ یکی از پرفروش‌ترین‌ها و شناخته‌شده‌ترین‌ها در دنیا باشد. این موضوع حداقل باعث شده است که شما وقت بگذارید و آن را تماشا کنید. نقش‌آفرینی کاراکترها البته بی‌نظیر است و کارگردان به‌خوبی می‌داند که قرار است چه چیزی بسازد.

بهترین راه تماشای فیلم گودزیلا علیه کینگ ‌کونگ

رسانه‌های دیجیتال تحت شبکه و VODها، این امکان را باکیفیت فوق‌العاده و هزینه کم‌تر در اختیار شما قرار می‌دهند تا از تماشا فیلم لذت بیشتری ببرید. شما عزیزان می‌توانید از طریق رسانه ما از بهترین‌های دنیای سینما باخبر شوید و آن‌ها را به‌صورت مستقیم و بدون صرف وقت بابت یافتن محتوای باکیفیت مشاهده کنید. همه چیز آماده تماشای یکی از بهترین آثار جهان در هالیوود است. این فیلم دقیقاً همان نقطه عطفی است که می‌تواند شما را با دنیای فیلم و سریال آشتی دهد. پس این فرصت ویژه را از دست ندهید.

دیدگاه‌ها