فیلم رفتگران فضایی

Space Sweepers 2021
6.5/10
17+ مناسب برای سن بالای 17 سال

داستان فیلم رفتگران فضایی

در سال 2092 ، خدمه رفتگرهای فضایی به نام The Victory را دنبال می کند. وقتی آنها یک ربات انسان نما به نام دوروتی را کشف می کنند که به عنوان سلاحی برای کشتار جمعی شناخته می شود، درگیر یک معامله تجاری خطرناک می شوند و…

درباره فیلم رفتگران فضایی

فیلم رفتگران فضایی Space Sweepers 2021؛ فضا و فراتر از کهکشان!

قصه‌های کهکشان‌ها، این روزها یکی از پراستفاده‌ترین و دمده‌ترین در روایت یک قصه سینماتیک است. اما آیا فیلم رفتگران فضایی نیز به همین شکل عمل کرده است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت خیر! آن‌ها نسبتاً خوب پیش رفته‌اند و می‌توانند حتی شما را به وجد بیاورند. قصه کلی این فیلم در مورد یک گروه است که رباتی انسان‌نما را کشف خواهند کرد. این ربات قدرت‌ها و ویژگی‌های خاصی دارد و می‌تواند خطرناک‌ترین چیزی باشد که احتمالاً بتواند کل دنیا را نابود کند.

در واقع از این ربات، به‌عنوان سلاح کشتارجمعی استفاده می‌شد. این فیلم، نبرد یک جریان خطرناک و پیچیده را نوید می‌دهد و قصه آن درست مثل فیلم‌هایی که از این سینما و این سبک انتظار می‌رفت، جذاب و در عین‌ حال ساختارمند است. خلاقانه‌ترین بخش در این فیلم، همان قصه‌ای است که پردازش شده و کودکان را درگیر کار بزرگ‌ترها کرده است!

فیلم رفتگران فضایی؛ اکشن، فانتزی و درعین‌حال تخیلی!

البته ترکیبی که در تیتر استفاده کردیم خیلی غیرمنطقی نیست. این روزها بیش از هر چیزی که فکرش را می‌کنید، از این عناوین استفاده می‌شود. جونگ کی سونگ، کیم تائه-ری، سئون-کیو جین، هه - جین یو، ریچارد آرمیتاژ، یه - رین پارک توانسته‌اند در این فیلم همه چیزی که لازم است یک انسان کر و لال به دیگران بفهماند را انتقال دهند. آن‌ها از رسانه‌های بین‌المللی استفاده کرده‌اند که بهتر دیده شوند. نتفلیکس مسئول پخش این فیلم بوده و در حال حاضر و با توجه به گذشت حدود یک سال از پخش آن پرفروش‌ترین فیلم فضایی و سبک اکشن تخیلی در سینمای کره جنوبی به‌حساب می‌آید.

اگرچه سال‌هاست به کره‌ای‌ها در مورد ساخت این گونه فیلم ها نقد وارد می‌شود، اما فیلم رفتگران فضایی توانسته قصه ساز و روایت‌گر خوبی باشد. Space Sweepers 2021 می‌تواند نویدبخش یک اتفاق خوب در دنیا باشد. آن‌ها فیلم را به شکلی پیش می‌برند که در درجه اول، حوصله سر بر نباشد. از طرفی هم از منطق، خارج نشود و این قطع به‌یقین یکی از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین نکات است.

رفتگران فضایی؛ قصه‌ای با سر و قلب جذاب!

شاید انتظار نداشته باشید، اما باید بدانید که این فیلم از همان ابتدا، شلوغ و جذاب است. قصه به‌خوبی روایت شده، اگرچه کمی پیش‌تر ممکن است برای شما خسته‌کننده باشد و اگر آثار کلاسیک و خاص‌تر در این سبک را قبلاً تماشا کرده باشید، ممکن است نسبت به آن حس منفی داشته باشید. به‌خصوص اگر روی فیلم‌های این سبکی سینمای امریکا و انگلستان تعصب دارید، باید بگوییم که فیلم رفتگران فضایی قرار است بسیار عالی عمل کند.

خالق این قصه، بیشتر سعی کرده که از شاهکارهای این سبک، الگوبرداری کند اما موفقیت او در گروی چیزی است که قصه را روایت می‌کند. شاید بتوان گفت که قصه در نهایت، سر و ته خوبی ندارد. به‌عبارت ساده، شما در میانه داستان گم می‌شوید! از نظر ما، Jo Sung-hee می‌توانست به‌عنوان کارگردان در این اثر، کمی بیشتر وقت صرف کند و واقعاً مثل نولان، یک قصه خارق‌العاده را از دل گذر ده‌ساله‌اش بیرون آورد. اما انگار این اداها در فیلم‌های کره‌ای دیده نمی‌شود، چون آن‌ها سریع می‌سازند و پیش می‌روند.

چطور فیلم رفتگران فضایی را با بهترین کیفیت و فرمت تماشا کنیم؟

همه ما می‌دانیم که در حال حاضر بهترین رسانه، اینترنت است. فضایی که در دسترس همه است و هرکسی با هر سطح علمی می‌تواند از آن استفاده کند. VODها نیز یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین بخش‌ها از این رسانه قدرتمند هستند که این روزها در قالب سینمای خانگی نقش ایفا می‌کنند. شما می‌توانید به‌راحتی در رسانه ما، فیلم رفتگران فضایی را تماشا کنید.

ما به شما این نوید را می‌دهیم که تمامی اصول پخش و ارائه محتوای سینمایی را در نظر گرفته و سعی می‌کنیم تجربه‌ای فوق‌العاده برای شما خلق کنیم. تجربه‌ای که این روزها با وفور وب‌سایت‌ها و پورتال‌های ارائه محتوا ویدیویی هنوز هم آن‌طور که بایدوشاید به تعالی نرسیده است. پس همین حالا با ما همراه باشید و از تماشای این فیلم جذاب، لذت ببرید.

دیدگاه‌ها