فیلم ضربه نهایی

Knock Out 2020
6.0/10
17+ مناسب برای سن بالای 17 سال
کارگردان:

داستان فیلم ضربه نهایی

فیلم ضربه نهایی 2020، یک قهرمان سابق بوکس پس از آزادی از زندان به رینگ بوکس بازمی گردد تا به قول دخترش عمل کند...

درباره فیلم ضربه نهایی

فیلم ضربه نهایی Knockout 2020؛ قهرمانی در رینگ بوکس!

دنیای بوکس همیشه فیلم‌های جذاب و جالبی را به سینمای جهان معرفی کرده است. شاید یکی از کلیدی‌ترین و بهترین عناوینی که می‌توان برای ژانرهای اکشن و ورزشی در نظر گرفت، همین بوکس است که ‌دنیای بزرگی دارد. فیلم ضربه نهایی Knockout 2020، یک روایت جذاب از مبارزات پی ‌در پی یک جنگنده بوکس است. همه چیز، هیجان واقعی و ترشح آدرنالین را به شما القا می‌کند.

الانا اسکین، گنگ هان و ویویان وو از جمله مهم‌ترین بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند. قصه و روایت اصلی داستان همان فرم قهرمان‌پروری است که سال‌ها بهترین نمونه‌های آن را در فیلم‌های هالیوودی دیده‌ایم. انگار چینی‌ها حتی در قصه فیلم هم همان روند اقتصاد را دنبال می‌کنند. فیلم ضربه نهایی شاید کمی اجتماعی هم به‌نظر برسد. آن‌ها به‌خوبی مشکلاتی که بین نسل‌ها وجود دارد را هم به نمایش گذاشته‌اند. اندکی مهر پدر و دختری را نیز در این میان گنجانده‌اند. در نهایت فرم و ساختار کلی داستان از نظر ما همان چیزی است که مخاطب این سبک‌ها انتظارش را دارد. البته امتیازی که در IMDb دریافت شد، کمی برای این فیلم عجیب بود.

ضربه نهایی؛ از زندان تا سکوی پیروزی!

این فیلم در سال 2020 میلادی توسط روی چاو هین یونگ در چین ساخته شده است. مثل بسیاری از داستان‌ها در مورد قهرمان سابق بوکس روایت می‌شود. جایی که او به‌عنوان قهرمان داستان، چند سالی را در زندان حضور داشت و حالا بازگشته تا دنیا را دوباره نسبت به خودش خوشبین کند. بعد از آزادی تصمیم می‌گیرد که در یک رینگ بوکس مجدداً وارد جریان مسابقات شود، پیش برود و به وعده‌ای که به فرزند خود داده است عمل کند. دختر کوچکی که پدر خود را قهرمان بلامنازع زندگی‌اش می‌بیند، حالا منتظر است تا ببیند خون و دل خوردن‌هایش در این سال‌ها آیا تبدیل به رگه‌ای از واقعیت می‌شود یا خیر!

فیلم ضربه نهایی؛ تجربه یا شکست؟

کلیت داستان کمی با چیزی که فکر می‌کنید متفاوت است. تعداد نشیب‌ها بیش از فرازها است. اساساً قرار نیست با یک ‌روند خسته‌کننده پیش برویم. البته در نقطه مقابل، داستان آن‌ قدر هم که فکر می‌کنید پیچیده نیست. آن‌ها در نهایت سعی کرده‌اند یک اثر بازاری تولید کنند. فیلم ضربه نهایی قطعاً احساسات شما را برمی‌انگیزد. به شما حس تلخی می‌دهد اما در نهایت قول می‌دهیم که داستان جذاب آن، شما را شگفت‌زده می‌کند. شاید تا حدودی بتوانید موارد زیادی را در مورد آخر داستان تصور کنید، اما بیش از این توضیح نمی‌دهیم و ترجیح می‌دهیم که اسپویل کردن را همین‌جا متوقف کنیم!

می‌توان گفت که با یکی از تلخ‌ترین قصه‌های چند سال اخیر دنیای ورزش در این فیلم طرف بودیم. حتی پیشنهاد می‌کنیم برای لحظاتی آماده غمگین شدن لحظات و گریه خود هم باشید. به‌خصوص اگر فردی احساساتی هستید و با سبک فیلم‌های دوری پدر از فرزند و غم کتک خوردن پدر در مقابل چشم فرزند، اشکتان در می‌آید. آن‌ها خوب نقش‌پردازی کرده‌اند. همه چیز سر جای خودش، درست مثل لباس یک ارتشی اتوخورده و جای گرفته است.

تماشای فیلم ضربه نهایی با بهترین کیفیت ممکن

امروزه امکان مشاهده فیلم‌های روز دنیا، به‌راحتی و فقط با یک کلیک ساده فراهم شده است. می‌توانید به‌سادگی و در کم‌ترین زمان ممکن از طریق رسانه ما، فیلم ضربه نهایی و بسیاری دیگر از فیلم‌های مشابه در ژانر اکشن، غم‌انگیز، دراماتیک و مهیج را با بالاترین کیفیت ممکن تماشا کنید. به‌خصوص اگر علاقه به ضربه، مشت و هوک دارید، به شما قول می‌دهیم که فیلم ضربه نهایی همان چیزی است که تصورش را می‌کنید.

لازم به‌ذکر است که فیلم ضربه نهایی، فرشته نجات سینمای کشور چین در سال 2020 میلادی بود. تبلیغات و مانورهای زیادی روی این اثر انجام شد و از نظر ما ارزشش را دارد که همین حالا وقت خود را برای تماشای آن بگذارید.

دیدگاه‌ها