فیلم ریدیک

Riddick 2013
6.4/10
17+ مناسب برای سن بالای 17 سال

داستان فیلم ریدیک

«ریدیک» ( وین دیزل ) که مورد خیانت هم نوعانش واقع شده است، خود را در سیاره ای خورشید سوخته و متروکه می یابد که در آن باید با نوعی از بیگانگان فضایی مت جاوز مقابله کند، و در این راه قدرتی بسیار بیشتر از قبل بدست می آورد...

درباره فیلم ریدیک

فیلم ریدیک Riddick 2013؛ وین دیزل در دنیای ماورایی!

همیشه صحبت در مورد فیلم‌های اکشن و تخیلی سخت است. ما با داستان‌های پیچیده‌ای مواجه هستیم که در نهایت مشخص نیست چه اتفاقی قرار است در آن‌ها رخ دهد. اما به‌خوبی می‌توانیم تصور کنیم که جو کلی فیلم چیست. فیلم ریدیک نیز یکی از مواردی بوده که چنین ساختاری را حفظ کرده است و میراث‌دار خوبی برای فیلم‌های اکشن و تخیلی به‌حساب می‌آید.

این فیلم توسط دیوید تویی کارگردانی شده و آن‌ها توانسته‌اند با چند بازیگر خوب و در نهایت تعداد زیادی سیاه‌لشکر که مشخص نیست از کجا آمده‌اند، کار خود را انجام دهند. قصه فیلم‌ها این روزها نه خلاقانه است و نه جذاب، صرفاً سعی می‌کنند پول بسازند. البته این یکی از مهم‌ترین ارکان برای سر و پا نگه‌داشتن سینما است، اما به‌نظر شما تا چه حد موفق خواهند بود؟ آیا همه چیز پول است؟ از ما نشنیده بگیرید، بله حداقل در سینما این روزها همه چیز پول است!

همه‌چیز درباره ریدیک؛ وین دیزل و دیگر هیچ!

همان اول، نام وین دیزل را آوردیم که بدانید در مورد یک داستان به‌دردنخور و پیش و پا افتاده صحبت نمی‌کنیم. کسی که در اکشن‌ها بی‌نظیر عمل می‌کند و این بار ژانر علمی و تخیلی را نیز کمی چاشنی کار خود کرده است. این فیلم محصول کشور امریکا و کانادا بوده و در ژانر اکشن با همان فرمی که گفتیم ساخته شده است. البته علمی تخیلی بودن آن با حضور وین دیزل کمی کم‌رنگ‌تر می‌شود. البته در همان ابتدای کار باید بگوییم که انتظار نمی‌رفت بودجه کمی برای این فیلم در نظر گرفته شود، اما این اتفاق افتاد. شاید اثری که شما می‌بینید، در نهایت نسخه فشرده شده از سری‌های قبلی باشد.

ریدیک؛ قصه‌ای از اکشن، فضا و مبارزه!

حالا فیلم ریدیک تبدیل به بازی‌های ویدئویی شده است! خلاقیت را در آن به‌نهایت رسانده‌اند، اما آیا واقعاً فیلمی که در سری گذشته با بودجه 120 میلیون دلار ساخته می‌شد را می‌توان با 38 میلیون دلار جمع کرد؟ حتی اگر در این زمینه تخصص هم نداشته باشید قطعاً با ما موافق هستید که نشدنی است!

شما به‌سختی می‌توانید در مسیری که وین دیزل حضور دارد، یک فیلم هیجان‌انگیز را تصور نکنید. او به‌جرئت یکی از بهترین بازیگران اکشن تاریخ سینما است. قصه در مورد خیانت دیگر هم‌نوعان وین دیزل یا همان ریدیک خواهد بود. آن‌ها سعی داشتند که او را به‌عنوان اصلی‌ترین کاراکتر این جریان نابود کنند و در نهایت همه چیز قرار است روی زمین و با پلن و جوی شبیه به سیاره‌ای نزدیک به خورشید خلق شود. این اثر وسعت داستانی فوق‌العاده‌ای دارد و از نظر ما، خط روند آن نیز به بهترین شکل ممکن اجراء شده است.

فیلم ریدیک در نهایت می‌تواند یکی از بهترین و تأثیرگذارترین‌ها در مورد انواع فیلم‌هایی باشد که یک ‌روند پیش‌وپا افتاده را در مسیر دنبال می‌کند. قصه، مفهومی را پیش می‌برد که همه چیز در آن روشن است. البته انتظار می‌رفت که این فیلم حداقل از نظر فنی بتواند یک شرایط فوق‌العاده را از آن خود کند. حداقل از وین دیزل انتظار می‌رفت که نسبت به انتخاب‌های خود حساس باشد. متأسفانه این فیلم بیش از هر زمانی سیاره‌های خارج از جو زمین را اشتباه نشان می‌دهد.

فیلم ریدیک را با بهترین کیفیت و فرمت تماشا کنید

قصه این روزهای تماشای بی‌دردسر یک فیلم جذاب هم پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. اما خبر خوب این است که می‌توانید از طریق رسانه ما، با خیال راحت و بهترین کیفیت، بدون دغدغه‌های معمول، این فیلم را ببینید. اگر علاقه‌مند به ژانر اکشن و تخیلی هستید، ما موارد بیشتری را نیز در اختیار شما قرار می‌دهیم. تأثیر اینترنت بر دنیای کسانی که به فیلم علاقه دارند، گسترده‌تر و مهم‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید.

آن‌ها حالا به‌جای تهیه نسخه بلوری می‌توانند با چند کلیک ساده وارد یک سینمای بزرگ شوند. پس این فرصت را غنیمت بشمارید و همین حالا، لذت تماشای این فیلم جذاب و دوست‌داشتنی را با بالاترین کیفیت ممکن، به خود و خانواده‌تان هدیه بدهید.

دیدگاه‌ها