فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست

Spider-Man: No Way Home 2021
8.3/10
13+ مناسب برای سن بالای 13 سال

داستان فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست

شخصیت محبوب مرد عنکبوتی این بار برای اولین بار بدون نقاب در بین مردم ظاهر می شود و حال تقریبا تمام بشریت هویت او را می شناسند و همین امر موجب شده است که در عموم و رسانه ها برای وی مشکلات بی شمار پیش بیاید و روابطش با اطرافیان و نزدیکانش نیز تغییر کرده است حال پیتر قصد دارد که از دکتر استرنج کمک بخواهد تا شاید بتواند شرایط را برای خودش مثل قبل کند اما ....

درباره فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست

«مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست»؛ لذت تماشای سرگرم کننده ترین فیلم سالهای اخیر

«مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» با عنوان اصلی (Spider-Man: No Way Home)، فیلمی اکشن و ماجراجویانه دربا ره ی شخصیتی است که در این سالها بیشترین میزان محبوبیت در جهان را دارد: مرد عنکبوتی.

در سومین قسمت از این فیلم شاهد آن هستیم که با لو رفتن هویت اصلی مرد عنکبوتی، پیتر از دکتر استرنج تقاضای کمک می کند اما در جریان آزمایش، یکی از طلسم ها اشتباه عمل می کند و موجوداتی از جهان دیگر وارد زمین می شوند.

«جان واتس» کارگردان این اثر است و «تام هالند»، «اندرو گارفیلد»، «توبی مگوایر» و «بندیت کومبرباچ» در آن ایفای نقش می کنند.

«مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» محصول سال 2021 آمریکاست که با بودجه ی تقریبی 200 میلون دلار توسط کلمبیا پیکچرز ساخته شد و تاکنون توانست نزدیک به دو میلیارد دلار در سطح جهان فروش داشته باشد.

دوئیت های مرد عنکبوتی

در این قسمت از فیلم «مرد عنکبوتی» شاهد هستیم که پیتر دچار چالشی دوگانه است: از سویی او برای مقابله با افشاری هویت واقعی اش به دکتر استرنج مراجعه می کند و از سوی دیگر باید با شرورانی که از جهانی دیگر آمده اند مبارزه کند.

به عبارت دیگر، پیتر باید در کنار خود شناسی و رویارویی با هدفش، در عین حال از دوستان و خانواده خود در برابر هرگونه آسیب احتمالی به حال و آینده آنها نیز محافظت کند. ترکیب این عناصر جذابیت های بسیاری را برای مخاطب ایجاد می کند.

حرف و حدیث های فروان و ثبت رکورد بی سابقه ی فروش

«مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» از عجیب ترین و پر حاشیه ترین فیلم های دهه ی اخیر بوده است زیرا کمپانی سونی بسیار کوشید تا اطلاعاتی از فیلم به بیرون درز نکند اما انتشار برخی اخبار از بازیگران فیلم سبب شد تا گمانه زنی ها در خصوص حضور بازیگران قبلی «مرد عنکبوتی» در قسمت جدید تا ماه ها سوژه رسانه ها باشد.

پس از حرف و حدیث های بسیار بالاخره مشخص شد سونی توانسته است بازیگران پیشین فیلم «مرد عنکبوتی» را مجاب به تکرار نقش هایشان در قسمت جدید نماید. تمام این عوامل موجب شد این فیلم رکورد تاریخی در فروش به ثبت برساند ونزدیک دو میلیارد دلار فروش کند و گیشه ها را برای هفته ها تسخیر کند. این فیلم پر فروش ترین فیلم تاریخ شرکت سونی محسوب می شود.

جلوه های تصویری بی بدیل در مرد عنکبوتی

این فیلم از منظر جلوه های ویژه کاری بی بدیل و ستودنی است. همچنین از نظر صحنه های اکشن نیز این فلیم در اوج قرار دارد و ازدیاد شخصیت های اَبَرقهرمان و شرور این فرصت را در اختیار سازندگان قرار داده تا بهترین عملکرد خود را در رقم زدن یک اکشن سرگرم کننده نشان دهند.

تمام این عوامل موجب شده فیلم اثری چشم نواز باشد که مخاطبان با سلیقه های متفاوت را جذب کند و آنها را تا پایان فیلم راضی نگه دارد. شاید به همین دلیل باشد که برخی منتقدان از این قسمت از فیلم با عنوان سرگرم کننده ترین فیلم سال های اخیر یاد کرده اند.

وقتی رکورد نقد شکسته می شود

فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» فقط رکورد فروش را و گیشه را نشکست بلکه در نقد و نیز رکوردی را ثبت کرد. در سایت مرجع فیلم بیش از شش هزار و صد نظر در صفحه ای این فیلم به ثبت رسیده است که رکوردی عظیم محسوب می شود و این فیلم را در جایگاه 147 فیلم های برتر جهان قرار داده است.

آینده ی مرد عنکبوتی

بر اساس اظهارات مقامات شرکت سونی و برخی عوامل دیگر پیش تولید بخش چهارم از مرد عنکبوتی در دست انجام است و به نظر می آید پس از رکوردشکنی های متعدد سونی بدش نمی آید بار دیگر با اثری جدید مخاطبان خود را خوشحال کند.

«مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» را چطور ببینیم؟

این فیلم اکشن و هیجان برانگیز را می توانید در رسانه ویدیویز به طور رایگان و با بهترین کیفیت تماشا کنید. ویدیویز به عنوان یک بستر VOD این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا سینمای خود را به خانه ببرید و فیلم های محبوبتان را تماشا کنید.

دیدگاه‌ها