فیلم مبارز تایلندی 2

Ong Bak 2 2008
6.2/10
17+ مناسب برای سن بالای 17 سال
کارگردان:

داستان فیلم مبارز تایلندی 2

در سال ۱۴۳۱، پادشاه «سیا دکو» و همسرش به دنبال خیانت یکی از سردارانش به قتل می رسد. اما یک سرباز وفادار پسر آن‌ها، «تین» را نجات می دهد و او را در جنگ ل رها می کند.

درباره فیلم مبارز تایلندی 2

فیلم مبارز تایلندی 2 Ong Bak 2‌ 2008؛ هنر مشت خاردار!

فیلم مبارز تایلندی 2، داستانی فوق‌العاده جذاب برای کسانی است که از هنرهای رزمی لذت می‌برند. در این فیلم از سکانس‌های مبارزه‌ای درجه یک استفاده شده است. به‌دلیل ترکیب منحصربه‌فرد از سبک‌های مختلف مبارزه و سلاح‌های مختلف، کارگردان توانست فراتر از تلاش‌های قبلی خود، یک داستان فوق‌العاده جذاب و تازه‌ای را خلق کند. فیلمبرداری و بدلکاری در این داستان بسیار عالی است.

فیلم مبارز تایلندی در سال 2008 میلادی در کشور تایلند ساخته شده و ژانر قالب و اصلی آن اکشن است. این فیلم توسط Panna Rittikrai کارگردانی شده و در واقع روندی جذاب شبیه به فیلم‌های جت لی را از سر می‌گیرد. آن‌ها سعی کرده‌اند داستان را به سمت‌‌وسوی تحولات سیاسی ببرند که در نهایت توانست تبدیل به یک شناسنامه از فیلم‌های تایلندی شود. جایی که شاید آن‌ها آن‌طور که باید و شاید نتوانسته بودند پررنگ عمل کنند، اما این‌بار نشان دادند که فیلم مبارز تایلندی 2 می‌تواند همه چیز را به نفع تایلند تغییر دهد!

مبارز تایلندی و نبرد در دل بانکوک!

تایلند در فیلم‌های اکشن و مبارزه‌ای، سابقه و تجربه‌ای طولانی دارد. به شما قول می‌دهیم که در همان لحظات اول به‌خوبی حس‌وحال این فیلم را درک کنید. کارگردان و دیگر عوامل، قصه‌ها را به‌خوبی به‌تصویر می‌کشند. البته نباید خیلی از این فیلم انتظار داستان پیچیده داشته باشید.

کشور تایلند در طول این داستان، درگیر جنگی‌های داخلی است. دربار سلطنتی بسیار قدرتمندتر شده و به سمت شرق این کشور حرکت می‌کند. آن‌ها سعی می‌کنند که دنیا را به‌نفع خود تسخیر کنند. از طرفی قرار است که پادشاهی جدید در این سرزمین ظهور کند. اما مبارز تایلندی برخلاف این داستان پیش می‌رود و سعی می‌کند که قصه را به روندی مبارزانه تبدیل کند. پسر نجیب لرد سیهادچو، تین جوان سرسخت (تونی جا) به استاد بوآ سپرده می‌شود تا در زمان ناآرامی‌های داخلی از او محافظت کند. هنگامی که سیهادکو مورد خیانت و حمله راجسنای خائن قرار می‌گیرد، تین تنها بازمانده خانواده‌اش می‌شود و توسط چرنانگ (سوراپونگ چتری)، پادشاه راهزنان گارودا وینگ کلیف نجات می‌یابد.

مبارز تایلندی؛ لحظه ‌به ‌لحظه با سربازی وفادار!

روند کلی داستان در مورد یک سرباز وظیفه‌شناس است اگرچه پادشاه و همسرش به قتل می‌رسند، اما در نهایت کسی که فرزند آن‌ها را نجات می‌دهد یک مبارز واقعی خواهد بود. این مبارز می‌تواند در مقابل تمام دنیا بایستد البته به شرطی که در یک فیلم بتوان آن را به اجراء درآورد. به شما حق می‌دهیم که بگویید در بخش‌هایی از فیلم با یک ‌روند غیرواقعی مواجه هستیم که اساساً قصه و رسالت خود را به‌درستی پیش نمی‌برد.

به طور معمول در فیلم‌های اکشن، هنرهای رزمی اهمیت ویژه‌ای دارد. در این فیلم هم ‌رقص مبارزه به نمایش گذاشته شده و با صحنه‌هایی برق‌آسا، خشونتی وحشیانه و خلاقانه روبرو هستیم. در فیلم «Ong Bak 2» از نمایش مبارزه‌های شبیه به هم در کل داستان استفاده شده است. در واقع در این فیلم نقاط مختلف زندگی تین را توضیح می‌دهند که باعث حواس‌پرتی می‌شود.

فیلم مبارز تایلندی 2 را با بالاترین کیفیت ممکن تماشا کنید

حال برویم سروقت اصل داستان، جایی که احتمالاً شما درگیر این موضوع هستید که چگونه در VOD رسانه‌های ایرانی بتوانید کامل‌ترین و بهترین نسخه از فیلم مبارز تایلندی دو یا همان Ong Bak 2: The Beginning 2008 را تماشا کنید. خبر خوب این است ما این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهیم. می‌توانیم به‌راحتی و در کم‌ترین زمان، این فیلم فوق‌العاده، اکشن، مبارزه‌ای و رزمی را با بهترین کیفیت، مطابق همان چیزی که انتظارش دارید تماشا کنید. در ویدیویز تلاش کرده ایم سینما و جادوی هنر هفتم لذتی دوچندان برای شما به ارمغان بیاورد. کیفیت HD ‌و دوبله فارسی هدیه ما به شماست.

دیدگاه‌ها