فیلم دزدان دریایی: آخرین گنج سلطنتی

The Pirates The Last Royal Treasure 2022
6.1/10
13+ مناسب برای سن بالای 13 سال

داستان فیلم دزدان دریایی: آخرین گنج سلطنتی

داستان درباره‌ جنگ میان دزدان دریایی، راهزنان و پیشگامانی است که به دنبال یک مهر هستند. در واقع این مهر قبل از سلسله‌ چوسان در یک حمله‌ نهنگ گم شده است…

درباره فیلم دزدان دریایی: آخرین گنج سلطنتی

«دزدان دریایی: آخرین گنج سلطنتی»؛ تجربه ی تماشای اکشن کره ای

«دزدان دریایی: آخرین گنج سلطنتی» فیلمی است در ژانر ماجراجویانه و اکشن درباره ی گروهی از دزدان دریایی و تبهکاران کره ای است که دل به دریا می زنند تا بتوانند آخرین گنج سلطنتی را پیدا کنند.

«جونگ هون کیم» کارگردان این فیلم است و این فیلم دنباله ی فیلم «دزدان دریایی» است که در سال 2014 در کره ساخته شده بود. «هان هیو جو» و «کانگ ها نئول» ستاره های این فیلم هستند که در قسمت اول فیلم نیز حضور داشتند.

«دزدان دریایی: آخرین گنج سلطنتی» فیلمی کره ای است که در سال 2022 اکران شد و توانست موفقیت خوبی در گیشه داشته باشد و در زمره ی آثار پُر فروش سینمای کره ی جنوبی در این سال قرار گرفت. این فیلم توانست بیش از ده میلیون دلار فروش داشته باشد و قریب به هشت میلیون نفر را به سینما بکشاند.

ساخت قسمت دوم پس از شش سال

ساخت سری دوم این فیلم با حرف و حدیث های فراوانی همراه بود. البته این داستانی است که همیشه برای قسمت های دوم یک مجموعه رخ می دهد.

ابتدا در سال 2018 اعلام شد که قسمت دوم این فیلم ساخته خواهد شد و قرار بود ستارگان قسمت اول فیلم به طور تمام و کمال حضور داشته باشند و شروع فیلمبرداری نیز سال 2019 اعلام شد.

اما مدتی بعد با جایگزین شدن یکی از ستارگان، فیلم به حالت تعلیق درآمد و عملا ساخت آن در سال 2019 منتفی شد. سرانجام پس از ده ماه مجددا فیلمنامه بازنویسی شد و با اعلام بازگشت ستارگان فیلم قبل، فیلمبرداری در سال 2020 آغاز شد.

ماجراجویان طلا در عهد گوگوریو

«گوگوریو» واژه ی است که به گوش بسیاری از علاقه مندان به سریال جومونگ رسیده است که اشاره به نام کهن شبه جزیره ی کره دارد. داستان فیلم «دزدان دریایی: آخرین گنج سلطنتی» درباره ی گروهی از دزدان دریایی به رهبری زنی به نام هه رانگ (هان هیو جو) است که قصد دارند با دسته ای از راهزنان تبانی کنند تا در یک ماجراجویی در دل دریا های آزاد، انباری از طلا های گمشده سلطنتی از سلسله گوریو را پیدا کنند.

فیلمی مملو از صحنه های اکشن

«دزدان دریایی: آخرین گنج سلطنتی» ضعف های اساسی در فیلمنامه دارد اما از انجا که تهیه کنندگان آن این فیلم را صرفا برای سرگرمی ساخته اند از این رو شاهد صحنه های اکشن فراوانی در فیلم هستیم که برای مخاطب علاقه مند به این ژانر بسیار زیبا و ستودنی است. همچنین کارگردانی هنری فیلم با نماهای روشن و اشباع شده که لحن ماجراجویانه را ایجاد می کند موجب شده فضایی زیبا در فیلم بوجود آید.

عملکرد تیم جلوه های بصری نیز ستودنی است. سکانس هایی همچون نمایش گاو های وحشی و پنگوئن ها، شنای زیر دریا با چتر دریایی گرفته تا یک مسابقه پر از رعد و برق از جمله بخش های زیبای فیلم هستند که واقعاً دیدنشان به لطف جلوه های بصری خوب لذت بخش است.

درخشش بازیگران «دونگ یی»

بازیگران این فیلم نیز عملکرد بسیار خوبی داشته اند. برای مثال «هان هیون جو» که بیشتر ایرانی ها آن را با سریال «دونگ یی» می شناسند در این فیلم رهبر دزدان دریایی است و به خوبی از عهده ی هدایت و مهار آنها بر آمده است.

«کانگ ها نئول» نیز با شوخ طبعی توانسته است صحنه های طنر خوبی را به تصویر بکشد و فضای فیلم اکشن را تلطیف کند. همچنین «لی کوانگ سو» نیز دیگر بازیگر سریال معروف کره ای است که در موقعیت های کمدی به خوبی به ایفای نقش پرداخته است.

«دزدان دریایی: آخرین گنج سلطنتی» را چطور ببینیم؟

این فیلم ماجراجویانه و اکشن را می توانید در رسانه ویدیویز به طور رایگان و با بهترین کیفیت تماشا کنید. ویدیویز به عنوان یک بستر VOD این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا سینمای خود را به خانه ببرید و فیلم های محبوبتان را تماشا کنید.

دیدگاه‌ها