فیلم هویت دوگانه

Double Identity 2009
4.5/10
17+ مناسب برای سن بالای 17 سال

داستان فیلم هویت دوگانه

درباره فیلم هویت دوگانه

فیلم هویت دوگانه Double Identity 2009: روایتی مشکوک و پیچیده!

فیلم هویت دوگانه و قصه اصلی آن، در مورد صوفیه و بلغارستان است. جایی که یک پزشک امریکایی مسیری را پیش می‌رود که قرار است در روند داستان، مشکلاتی در مسیر باشد که او نتواند به همین راحتی در این مسیر، به جایی که می‌خواهد برسد. باید به زنی کمک کند که در دست مهاجمان گیر افتاده و سعی می‌کند به چهارسو فرار کند. این فرار، شروع داستان فیلم خواهد بود.

خط داستانی این فیلم، شگفتی‌های متعددی دارد و با همه دسیسه‌ها، توطئه‌ها و عوامل دوگانه‌اش گاهی دنبال‌کردن آن دشوار است. داستان به‌خوبی شرح داده شده و شما را مجذوب شگفتی‌ها و پیچش‌هایی که درون خود دارد می‌کند. آن‌ها به‌خوبی در این فیلم، اصول و فنون داستان ‌سرایی را اجرا کرده‌اند. فیلم هویت دوگانه در کشور آمریکا ساخته شده و توسط Dennis Dimster کارگردانی شده است. Val Kilmer, Izabella Miko, Julian Wadham اصلی‌ترین بازیگران این فیلم هستند. آن‌ها توانسته‌اند با نقش‌آفرینی در یک قالب نسبتاً متفاوت، انتظارات را برآورده کنند. اگر به‌دنبال یک فیلم سرگرم‌کننده با کمی چاشنی پیچیده هستید، می‌توان گفت که با گزینه خوبی مواجه شده‌اید. فیلم هویت دوگانه، قصه خوبی دارد اما پایان خوبی ندارد!

فیلم هویت دوگانه؛ پله اول برای قصه اول!

هویت دوگانه در واقع یکی از مهم‌ترین آثاری است که بر مبنای نظریه کتاب کلاسیک آلفرد هیچکاک ساخته شده است.

قصه‌پردازی اگرچه درجه یک نیست اما می‌تواند گلیم خود را از آب بکشد. آن‌ها واقعاً عالی نیستند اما واقعاً بد هم نیستند. در واقع می‌توان گفت که یک مسیر میانه‌رو و خیلی ساده را در مقابل فیلم‌های هالیوودی پیش می‌برند. فیلم هویت دوگانه، روندی را پیش گرفته که سال‌هاست سینمای امریکا به آن دچار است.

به‌جرئت می‌توان گفت که این فیلم در ژانری که دارد، کمی ضعیف عمل کرده، اما ما انتظار چیز پیچیده و عجیبی از آن‌ها نداریم و فقط دوست داریم یک خروجی خوب به ما نشان دهند و توجه ما را به خودشان جلب کنند. از طرفی زبان بلغاری آن در بعضی از بخش‌ها نشان می‌دهد که با یک سینمای نوپا روبرو هستیم. آن‌ها کمی در مورد فراهم‌آوردن اکسسوار و لوازم صحنه هم ضعیف عمل کرده‌اند. یک پیشنهاد برای شما داریم، اگر قبلاً این فیلم را تماشا کرده‌اید، یک ‌بار دیگر فلش‌بک بزنید. در این فیلم مطمئناً هیچ‌چیز نوآورانه یا فوق‌العاده یا حتی یک داستان خاص، علاقه ساز و تعلیقی نیست اما در نهایت، یک سرگرمی خوب و فیلمی پیچیده و غافلگیرکننده است.

فیلم هویت دوگانه شاید خیلی در مقابل دیگر فیلم‌های مشابه که در لیست ۲۵۰تایی برتر IMDb قرار می‌گیرند، از خود قدرت دفاع نداشته باشد‌. اما به‌هرحال مانند مردی است که سعی می‌کند زندگی خوب و شرافتمندانه‌ای را برای خانواده خود فراهم کند. از طرفی باید بدانید که نباید به‌‌هیچ ‌عنوان زود قضاوت شود. آن‌ها به نوبه خودشان خوب عمل کرده‌اند و سعی داشتند که روند یک داستان تمیز و باهویت را پیش بگیرند.

فیلم هویت دوگانه را چگونه با کیفیت عالی تماشا کنیم؟

دنیا دنیای ارتباطات است، جایی که دیگر دی‌ وی ‌دی پلیرهای قدیمی دفن می‌شوند و یک موبایل ساده می‌تواند تبدیل به گنجینه‌ای از جدیدترین فیلم‌های روز دنیا شود. اکنون شما هیچ محدودیتی در اتصال به دنیای پرتنوع فیلم‌ها ندارید. فیلم هویت دوگانه، یک انتخاب خوب برای رازآلود و جذاب کردن آخر هفته است.

رسانه VOD ویدیویز در حال حاضر دنیایی پر از محتواهای سینمایی و سریال‌ها با بهترین کیفیت است. می‌توانید به‌راحتی و در کم‌ترین زمان ممکن این فیلم‌ها را با عالی‌ترین کیفیت تماشا کنید. اگر دوست دارید پشت‌ سر هم چند فیلم ببینید و از وقت خود، به معنای واقعی کلمه استفاده کنید، این رسانه به شما کمک می‌کند که به این خواسته خود برسید. می‌توانید برترین فیلم‌های جدید و قدیمی را در رسانه ما مشاهده کنید.

دیدگاه‌ها