فیلم گروگانگیری در قطار پلهام 123

Taking Of Pelham 123 2009
6.4/10
17+ مناسب برای سن بالای 17 سال

داستان فیلم گروگانگیری در قطار پلهام 123

گروهی از مردان مسلح یک قطار زیرزمینی را در اختیار گرفته و سرنشینان آن را به گروگان می گیرند تا شهر را به آشوب بکشند.

درباره فیلم گروگانگیری در قطار پلهام 123

فیلم گروگانگیری در قطار پلهام The Taking of Pelham 123 2009؛ گروگانگیری متفاوت!

قصه‌سازی از کتاب‌های جذاب و پرفروش یکی از کارهایی است که معمولاً ریسک بالایی دارد و پیچیدگی‌هایش نیز زیاد است. در صورتی ‌که بخواهید تصورات یک فرد کتاب‌خوان را تبدیل به فیلم کنید، عموماً با کار سختی مواجه هستید. در مورد فیلم گروگانگیری در قطار پلهام نیز می‌توان گفت که تا حدودی چنین است. در مورد این فیلم پیش از هر چیزی می‌توان گفت که ژانر جنایی و پلیسی از روی نامش، کاملاً مشخص است. یعنی قبل از این‌که حتی پوستر فیلم را هم ببینیم، متوجه این موضوع خواهیم شد که در مورد همان ژانری است که تصور می‌کردیم.

آن‌ها مسافران یک قطار زمینی هستند که در یکی از روزهای عادی زندگی خود، چیزی که فکر نمی‌کردند را حالا تجربه می‌کنند. ممکن است یکی از آن‌ها از سر کار بازمی‌گشت و دیگری در فکر خودکشی بود، اما به‌هرحال جریان کلی فیلم به سمت‌وسویی رفت که همه فکر می‌کردند خلق چنین قصه‌ای سخت باشد. اما آن‌ها به‌خوبی از پس این فیلم برآمدند. البته پیش‌ از این که این‌گونه توضیح دهیم، لازم است به این مسئله اشاره کنیم که فیلم گروگانگیری در قطار پلهام، قصه‌ای خاص دارد.

گروگانگیری در قطار پلهام؛ قمار روی قطار!

این فیلم توسط تونی اسکات ساخته شده و محصول سال 2009 بوده و ساختارش، بازسازی جذاب از‌ یک فیلم تلویزیونی قدیمی است. قبلاً این فیلم در سال 1974 ساخته شده بود. بازیگران آن نیز دنزل واشینگتن و جان تراولتا است. آن‌ها قصه را به‌شکلی پیش می‌برند که آدمی فکر می‌کند واقعاً همه چیز قرار است متفاوت باشد. سونی پیکچرز یک‌ بار دیگر روی فیلمی سرمایه‌گذاری کرد که نتیجه خوبی داشت. هزینه ساخت این فیلم نیز حدود 100 میلیون دلار بود که برای چنین ژانر و مضمونی کاملاً طبیعی و نرمال است. داستان از آنجایی شروع می‌شود که این افراد سعی می‌کردند در قصه، نقش خودشان را بازی کنند، اما ناگهان درگیر موضوعی می‌شوند که همه چیز را پیچیده می‌کند. پیچیده تا حدی‌ که حتی احتمال می‌دادند که مرگ، در مقابل آن‌ها قرار گیرد.

باند خلافکاری سعی دارند یک موتور و تمام مسافران آن را دزدیده و از این امکان به‌عنوان یک روش برای باج‌گیری استفاده کنند. ارزش پولی این کار بسیار سنگین است؛ آن‌ها در مورد یک میلیون دلار صحبت می‌کنند! پلیس خبره‌ای که در این فیلم حضور دارد باید بتواند آن‌ها را از پای درآورد. موضوع مهم و کلیدی این است که همه چیز آماده است، اما این خلافکارها، آنقدر سمج هستند که حتی در آخرین مراحل فیلم هم اتفاقاتی رخ می‌دهد که شما را شگفت‌زده خواهد کرد.

یکی از بزرگ‌ترین نکات منفی در مورد فیلم گروگانگیری در قطار پلهام، قابل حدس بودن آن است. شما می‌دانید که چه چیزی در انتظار خواهد بود، اما داستان آ‌نقدر خوب پردازش شده که در نهایت، فیلم گروگانگیری در قطار پلهام، پیش درآمدی بر این سبک فیلم‌ها خواهد بود. در واقع، پس از سال 2009 میلادی، می‌توانید تعداد زیادی فیلم را مشابه با این ساختار مشاهده کنید.

بهترین راه برای تماشای فیلم گروگانگیری در قطار پلهام

تفاوتی ندارد که در مورد چه فیلمی و در چه سال و ژانری صحبت می‌کنیم! دنیای اینترنت این اجازه را به ما می‌دهد که رسانه را در پس تمامی اتفاقاتی که در آن وجود دارد، لمس کنیم. حالا شما می‌توانید از طریق رسانه VOD ما، به‌عنوان یک پلتفرم پخش معتبر و یکپارچه، هرآنچه که نیاز دارید را با بهترین کیفیت و فرمت ممکن تماشا کنید. فیلم گروگانگیری در قطار پلهام نیز یکی از بهترین انتخاب‌ها برای یک روز سخت ‌کاری است.

اگر می‌خواهید ذهنتان از تمام دغدغه‌های کاری و فشارها خارج شود و اگر می‌خواهید که بی‌گدار به آب زدن عده‌ای را ببینید، به شما قول می‌دهیم که در نهایت، فیلم گروگانگیری در قطار پلهام، همه چیزی است که از یک ژانر اکشن، پلیسی و خاص انتظار دارید. پس همین حالا فرصت را غنیمت بشمارید و از تماشای این فیلم زیبا، نهایت لذت را ببرید.

دیدگاه‌ها