فیلم گشت مرزی

The Shepherd: Border Patrol 2008
5.4/10
17+ مناسب برای سن بالای 17 سال

داستان فیلم گشت مرزی

یک مامور پلیس تگزاس با تفنگدران سابق نیروی دریایی که تلاش می کنند تا یک محموله مواد مخدر را به درون خاک کشور قاچاق کنند مبارزه می کند و…

درباره فیلم گشت مرزی

فیلم گشت مرزی The Shepherd: Border Patrol 2008؛ شاهکار ژان کلود ون دام!

کافی است که کمی اهل سینما باشید تا ژان کلود ون دام را بشناسید. چهره‌ای نام‌آشنا که در دنیای سینما، به‌خوبی توانسته با حضور در ژانرهای اکشن، امتیازات بی‌نظیری را دربازی‌های سخت دریافت کند. اما آیا در فیلم گشت مرزی نیز موفق عمل کرده است؟ ولی به‌هرحال در لیست یکی از خاص‌ترین فیلم‌های او قرار می‌گیرد که قرار است در نهایت و در این نقد و بررسی، یک نمره کلی برای آن قائل شویم. فیلم گشت مرزی می‌تواند یکی از آثار قابل دفاع کارگردان باشد اما از نظر ما برای کسانی که در آن ایفای نقش کرده‌اند چندان چیزی در کارنامه به‌جای نمی‌گذارد.

این ‌گونه فیلم‌ها همیشه یک ‌روند پلیسی در پیش می‌گیرند و در نهایت پلیس قرار است که بین خیر و شر یکی را انتخاب کرده و از میان آن‌ همه آدم بد، خودش را و البته مردم را نجات دهد. البته نظرات در مورد فیلم گشت مرزی متفاوت است. برخی The Shepherd: Border Patrol 2008 را عالی و خوش‌ساخت و برخی آن را بیهوده می‌دانند.

آیزاک فلورنتین، فیلم گشت مرزی و اکشن!

قصه در مورد یک مأموریت در باند تبهکاران مواد مخدر در نیروی دریایی امریکا است. نمی‌توان گفت که در مورد یک داستان با روایت بی‌تجربه‌ها صحبت می‌کنیم. اکثر بازیگرانی که در این فیلم حضور دارند، تجربه چهارم یا پنجم‌شان از دنیای سینما است. البته می‌توان گفت که تعداد نقدهایی که به این فیلم وارد شده نیز کم نیست، اما اگر می‌خواهید هیجان را در دل قانون تجربه کنید اصلاً انتخابی بهتر از این مورد در میان آثار ژان کلود ون دام پیدا نمی‌کنید. فیلم گشت مرزی اگرچه خیلی خلاقانه نیست اما خط کلی داستانی خوبی را می‌سازد.

گشت مرزی یک سبک فیلم مبارزه‌ای و اکشن در دنیای مبارزاتی است که هالیوودی‌ها بهتر از بالیوودی‌ها آن را روایت می‌کنند. این فیلم به کارگردانی آیزاک فلورنتین ساخته شده که نه خیلی فوق‌العاده و نه خیلی ضعیف است! نه خیلی بی‌نظیر و نه خیلی خرابکارانه! فیلم گشت مرزی می‌تواند کامل‌ترین قصه‌ای باشد که شما از یک فیلم با چنین ژانری در زمان خودش انتظار دارید.

اولد اسکول یا جریان‌ساز؟ مسئله این است!

نمی‌توان گفت که فیلم گشت مرزی در دسته‌بندی اولد اسکول قرار می‌گیرد، اما به‌هرحال سال‌های زیادی از ساخت آن می‌گذرد. فیلم گشت مرزی فرشته نجاتی بود که نتوانست انسانی را نجات دهد، اما می‌تواند درست مثل یک دعای خیر حداقل حس خوبی به شما بدهد و بدرقه راهتان باشد. به‌خصوص اگر قرار است یک روز کاری سخت را شروع کنید، می‌توانید آخر هفته را به تماشای فیلم گشت مرزی اختصاص دهید.

حدود چهارده سال از ساخت این فیلم می‌گذرد و هنوز هم مخاطبین خاص خودش را دارد. مخاطبینی که همیشه به این ژانر وابسته هستند و علاقه خود را به این فیلم ثابت کرده‌اند. جایی که جریان نهایی قرار است به نفع پلیس‌های مهربان باشد. The Shepherd: Border Patrol 2008 قصه درگیری پلیس و خلافکاران است که سعی دارند نام امریکا را در دنیا به مواد مخدر پیوند بزنند. چیزی که انتظار می‌رود این است که پلیس از این کاراکترسازی منفی جلوگیری کند.

چطور فیلم گشت مرزی را تماشا کنیم؟

در حال حاضر و برخلاف گذشته که باید منتظر می‌ماندید تا فیلم به خیابان محل زندگی‌تان می‌رسید، اکنون می‌توانید به‌راحتی و با دسترسی سریع‌تر در عصر ارتباطات، فیلم گشت مرزی یا همان The Shepherd: Border Patrol 2008 را روی رسانه ما مشاهده کنید. ما به شما تضمین بهترین کیفیت و اصالت محتوا را می‌دهیم.

تکنولوژی VOD، در حال حاضر یکی از مهم‌ترین، بهترین و جذاب‌ترین پلتفرم‌هایی است که جای تمامی روش‌های سنتی تماشای فیلم را گرفته است. بهترین کیفیت، بالاترین رزولوشن و امکان انتخاب جزئیات بر اساس نیاز، دقیقاً همان چیزی است که یک علاقه‌مند به فیلم نیاز دارد. پس این فرصت را غنیمت بشمارید و از تماشای فیلم گشت مرزی، نهایت لذت را ببرید.

دیدگاه‌ها