فیلم نقابداران

The Green Hornet 2011
5.8/10
13+ مناسب برای سن بالای 13 سال

داستان فیلم نقابداران

«برت رید» (ست روجن) در ظاهر یک روزنامه نگار است اما گاهی نقاب به چهره میزند و به مبارزه با افراد شرور شهر می پردازد و مردم این ابرقهرمان را زنبور سبز می نامند. کارته کاری بنام «کاتو» (جی چو) نیز در این راه به او کمک میکند. از طرفی روزنامه نگار کنجکاوی بنام «لنور کیس» (کامرون دیاز) قصد دارد که …

درباره فیلم نقابداران

فیلم نقابداران The Green Hornet 2011؛ زنبور سبز!

در فیلم نقابداران، کامرون دیاز در فیلمی ایفای نقش کرد که هیچ بویی از تصوراتی که احتمالاً در مورد این بازیگر دارید نداشته و می‌تواند حتی کل داشته‌های شما و اطلاعاتتان از سینما را تغییر دهد. قصد از ساخت این فیلم، خلق اثری پیچیده از ژانر سریال‌های تلویزیونی است. همه چیز کمدی نیست اما به‌هرحال رگه‌هایی از آن در فیلم مشاهده می‌شود. جنایت و اکشن‌های جذابی هم در فیلم نقابداران دیده می‌شود.

شما می‌توانید خلقت این‌گونه فیلم‌ها را با قصه‌های رازآلود پیوند بزنید. اصلی‌ترین و مهم‌ترین موضوع در مورد فیلم زنبور سبز، همان قصه جاندار آن است. در این فیلم با یک روزنامه‌نگار مواجه هستیم که قرار است به‌عنوان ابرقهرمان کار کند. او با همکار و دوست نزدیک خود، به‌سمت کسانی یورش می‌برد که آزادی‌های مدنی و واقعی را از انسان‌های دیگر در شهر سلب می‌کنند.

فیلم نقابداران؛ اثری خلاق و بازار پسند!

بار دیگر در مورد یک محصول امریکایی صحبت می‌کنیم که توسط سونی منترش شده است. توسط مایکل گاندری ساخته شده و قصه‌پردازی نسبتاً خوبی دارد. این فیلم بر اساس آخرین داده‌ها در IMDb نیز نمره مطلوب 5.8 را دریافت کرده است. شاید انتظار می‌رفت که آن‌ها کمی قصه را خاص‌تر کنند، اما واقعیتش را بخواهید در نهایت کمدی نمی‌تواند نقش اثرگذاری روی این ژانرها داشته باشد. به عبارت ساده مخاطب را جذب می‌کند و منتقد را فراری می‌دهد. البته ما در مورد منتقدها صحبت نمی‌کنیم. «هورنت سبز» یک فیلم سرگرم‌کننده است و هیچ ‌چیز دیدنی‌تر از آن نیست.

هورنت سبز؛ خیر علیه شر!

این یک فیلم ابرقهرمانی در حد متوسط ​​است که در آن، ست روگان و جی چو در به‌روزرسانی فیلم مجموعه تلویزیونی کلاسیک با بازی ون ویلیامز و بروس‌لی در نقش تیم مبارزه با جنایت نقابدار بازی می‌کنند. مانند هر فیلم ابرقهرمانی، صحنه‌های مبارزه و تعلیق آلتر ایگوی زیادی وجود دارد. جلوه‌های ویژه بسیار خوب بود و داستان متوسط ​​است. هیچ‌ چیز خیلی هیجان‌انگیز یا تأثیرگذار در مورد آن نیست. جی چو با نگرش جدی و سخت و حرکات رزمی ماهرانه خود، یک کاتوی بسیار خوب ساخت.

گیک‌ها فرنچایز، هورنت سبز را به‌خوبی می‌شناسند: نمایش رادیویی از 1936 تا 1952. نمایش تلویزیونی در سال 1966 توسط تهیه‌کنندگان مجموعه تلویزیونی کمپینگ بتمن، در واقع الگویی است که موجب ساخته‌شدن این فیلم شده است. اگر شما هم عاشق سینما هستید، ممکن است که در همان ابتدا دقیقاً ساز و کار فیلم را متوجه شوید اما اگر تفننی فیلم‌هایی را می‌بینید که زمان بگذرد، به شما قول می‌دهیم که در حال حاضر، این اثر یکی از انتخاب‌های فوق‌العاده به‌حساب می‌آید و حتی نمره آن کمی از وقت‌گذرانی‌های شما بالاتر است!

خلاقیت اصلی‌ترین و کلیدی‌ترین امتیازی است که باعث می‌شود این فیلم بتواند از خود دفاع کند. شاید اگر کمی اکشن‌هایی را از آن بگیریم در نهایت چیزی جز یک امتیاز خشک‌وخالی از منتقدین برای او به جا نمی‌ماند. ما در مورد این فیلم می‌گوییم که نه خیلی شجاع و نه خیلی خنثی در نهایت قالب کلی این سبک حفظ شده و فیلم بازاری خوبی است.

تماشای آسان فیلم نقابداران با بهترین کیفیت ممکن

فیلم نقابداران در حال حاضر به‌عنوان یک نسخه اصلی از این ژانر در دسترس است. شما می‌توانید به‌راحتی و با چند لحظه صرف وقت، به‌سادگی از طریق رسانه ما، صفر تا صد آن را تماشا کنید. در حال حاضر فیلم نقابداران همان اثری است که انتظار می‌رود در نقش اکشن و کمدی وضعیت رضایت‌بخشی داشته باشد.

قصه به‌خوبی طرح‌ریزی‌شده است، اگرچه چفت ‌و بست کردن آن به‌خوبی انجام نمی‌شود، اما نیازها را به همان شکلی که باید برآورده می‌کند. قصه سازی نیز در فیلم نقابداران یک واقعیت عالی است. هم اکنون روی هر دیوایسی که فکرش را می‌کنید، می‌توانید به‌راحتی این ژانر جذاب را تماشا کنید و لذت ببرید. پس این فرصت را از دست ندهید.

دیدگاه‌ها